Telefon Ekspertiz

Telefon ekspertiz son dönemlerde telefon fiyatlarının artmasıyla çok rağbet gören 2. el telefon piyasına telefon ihtiyacı ola

Keşfetmek İçin Aşağı Kaydır

Telefon Ekspertiz

Telefon ekspertiz son dönemlerde telefon fiyatlarının artmasıyla çok rağbet gören 2. el telefon piyasına telefon ihtiyacı olan kişilerin alacağı cihazlara güven konusunda onaylı eksper raporlarıyla müşterilerin daha çok güvenini sağlamak amacıyla Türkiyede kurulu sayılı şirketler arasındayız. Amacımız müşterilerimizin alacakları 2. el cihazlara eksper raporu hazırlayarak cihazların değişen arızalı parça tespiti yaparak ürünlerin sağlamlık ve orjinal parça testleri yapmaktayız.

Telefon Ekspertiz Nedir?

Telefon Ekpertiz akıllı telefonların donanımsal ve yazılımsal arızalarını tespit etmek ve yerinde tamir hizmeti vermektir. Kullanmakta olduğumuz yazılım ve ekipmanlarla cihazlara orjinal parça temini edinmek ve 100% müşteri memnuyeti sağlamaktır.

Telefon Ekpertiz Hangi Cihazlara Yapılır.

Telefon Ekspertiz her model akıllı cihazlara yapılabilmektedir ve herhangibir model yılı farketmeksizin ürünler incelenip performans testleri donanımsal parça testleri sağlanmaktadır. Arızalı parça tespit edilirse müşteri onayından sonra arızalı parça değiştirilerek sorun giderilir.

Apple Ekspertiz Raporu Nedir.

Apple ekspertiz raporu Apple marka akıllı telefonların orjinal parça kontrolleri sürüm kontrolleri sağlanarak cihazlar test edilir. 2. El piyasasında en çok rağbet gören Apple marka akıllı telefonları titizlikle inceleyip tüm parça ve donanımları özel cihazlarla kontrol edilip orjinal olup olmadığı tespiti yapılır.

Samsung Marka Ekspertiz Raporu Nedir.

Samsung  ekspertiz raporu Samsung marka akıllı telefonların orjinal parça kontrolleri sürüm kontrolleri sağlanarak cihazlar test edilir. 2. El piyasasında çok rağbet gören Samsung marka akıllı telefonları titizlikle inceleyip tüm parça ve donanımları özel cihazlarla kontrol edilip orjinal olup olmadığı tespiti yapılır.

  • TELEFON: 05417189041 - 05380700083
  • Sakarya Acil Telefon Servisi
  • Sakarya Acil Teknik Servis
  • Sakarya Telefon Ekper Raporu