Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız, 2020 yılında, Erkan Keleş tarafından Sakarya'da kuruldu. Reklam ve tabela sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz daha sonra Telefon, elektronik ürün
pazarlama ve 2. Tel elektronik cihaz sektörlerinde faaliyet göstermeye başlamış, dünyaca ünlü markalarla iş birliğine gitmiştir.

Merkezi Sakarya'da olmakla birlikte; Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Müşteri coşkusu ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalıştığı firmalarda birçok başarılara imza atmıştır. 
Firmamız 2021 yılında 2. El Telefon Ekspertiz alanına başlamıştır.

Göktuğ'un şu an Reklam Sektörü dışında, 2. El elektronik cihaz, Giyilebilir aksesuar cihazlarının pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

Hızlı ve sağlıklı büyüyen Göktuğ İletişimde 10 kişilik bir kadro çalışmaktadır.

Hizmette kalite, müşteri coşkusu ve güveni esas alan Göktuğ iletişim; "Başarıya muhtaç ve onun peşinden koşan insanlar" olma çalışma felsefesini bütün çalışanlarıyla ve 
iş ortaklarıyla her gün yeniden hayata geçirmektedir.

Müşteri memnuniyeti yaratmanın sırrı; basit ve hızlı geri alım programı

1000’den fazla perakende noktasında, şeffaf ve güvenilir geri alım çözüm ortağı olan Göktuğ İletişim, basit, ölçeklenebilir ve müşterinin ihtiyaçlarına göre akıllı çözümler oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. 
çözümüyle yeni cihaz satışlarını artırın ve mutlu müşteriler yaratın.

Süreçleri basitleştirmeye, müşteri deneyimini yükseltmeye ve size yeni satış kanalı açmak için buradayız. İş ortaklarımıza yeni bir müşteri deneyimi sunarken, gelecek nesillere de daha yeşil bir dünya sunmak için yola çıkmış çevreci bir arkadaş grubuyuz.
Pek çok eski cihaz e-atık olarak çevremize büyük bir probleme neden oluyor, olacak. Göktuğ İletişim olarak bu durumun önüne geçmekle kalmayıp, aynı zamanda iş ortaklarımız için yeni satış kanalı oluşturuyor, satışlarında fark yaratıyoruz.

İster yeni cihaz satışlarını arttırmak ister çevre dostu hizmetler sunmak veya daha fazla müşteri kazanmak istiyor olun, geri alım çözümümüz, müşterilerinizle daha fazla etkileşim kurmanıza ve onlara yeni değer sunmanıza yardımcı olacak.

Erkan Keleş

Göktuğ İletişim Kurucu - CEO

Geniş Ürün Gamı

Müşterinizin ne satmak isterse; akıllı telefondan tablete, akıllı saatten dizüstü bilgisayara kadar geniş ürün gamı.

Şeffaf ve Rekabetçi Fiyatlar

Akıllı fiyatlandırma sistemimiz ile piyasadaki en cazip teklifi her zaman siz yapın.

Detaylı Analiz ve Raporlama

Temsilci düzeyindeki son teknoloji raporlamamız, çalışanların hesap verebilirliğini artırır ve 360 derece görünürlük sunar.

Hızlı ve Kolay İşlem

İhtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştirilen, kullanıcı dostu arayüzü ile geri alımları dakikalar içinde tamamlayın, satışlarınızı hızlandırın.

  • TELEFON: 05417189041
  • ADRES: ARABACI ALANI MAH FARUK BENLİ SOKAK NO:4 İÇ KAPI NO:103 SERİDİVAN / SAKARYA
  • E-MAİL: GKİLETİSİM@HOTMAİL.COM