Telefon Ekspertiz Nedir?

Telefon Ekspertiz 2. el telefonların yazılımlarının ve donanımsal aksamının uzaman ekipler tarafından kontrol edilmesi ve çıkan sonuçlara göre eksper raporu hazırlanması 2. el telefonların güvenirliğini arttırmak amacıyla yapılan bir çalışmadır. 2. el telefon piyasında ne yazıkkı bir çok müşteri mağduriyetini önlemek amacıyla yaptığımız bu çalışma tüketicilerin daha uygun fiyatlara akıllı cihaz edinebilmelerine olanak sağlamaktadır.

Telefon Ekspertiz Raporu Faydaları Nelerdir?

2. el telefon olacak müşterilere alacakları ürüne güveni arttırmak birinci önceliğimizdir. Öncelikle telefon ekpertiz raporunun faydalarını anlatmadan önce cihazlar ne tür aşamalardan geçiyor onlardan bahsedelim. 2. şahıstan alınan telefon öncelikle IMEI sorgusu yapılarak kayıt dışı olup olmadığı kontrol edilir cihazlara özel göktuğ iletişime ait yazılımlar kullanılarak cihaz arızaları tespit edilir ve donanımsal bir arızayı tetikleyip tetiklemediği kontrol edilir ardından cihazın içi uzaman personelimiz tarafından açılarak entegre testleri, şebeke testleri, soket testleri, tuş testleri, ses giriş ve çıkış testleri, ekran bağlantı soket testleri, sim entegre testleri, İşlemci testleri vb kontrolleri sağlandıktan sonra ikinci şahıstan aldığımız ürünü orjinal yazılım atılarak cihaz resetlenir ve yeni alıcısı için satışa uygun hale getirilir.

Satılan telefonların bütün sistemsel fonksiyonları çalışıyor mu?
Göktuğ İletişim'de satılan elektronik cihazların hepsinin fonksiyonları %100 çalışır durumda olup, 14 günlük deneme süresi ne ek olarak 12 ay garantililerdir.

Yenilenmiş bir cihaz ile kullanılmış bir cihaz arasında ne fark var?
Her iki durumda içinde ortak nokta; iki cihazında sizden önce başka biri tarafından kullanılmış olmasıdır. Profesyonelce yenilenmiş cihazların hepsi Göktuğ İletişim güvencesiyle garanti altına alınmıştır ve tüm fonksiyonlarının mükemmel çalışır durumdadır. Yani Göktuğ İletişim'den alacağınız ürünün fonksiyonları sadece mükemmel çalışır durumda değil, aynı zamanda hesaplıdır.

Göktuğ İletişim ürünleri nasıl test edilmektedir?
İkinci el cihazlar ilk olarak Göktuğ İletişim operasyon merkezine gelir. Kategorilerinde uzman ekipler tarafından testler yapılır, arızalar saptanır. Arızalı parçalar, yenileri ile değiştirilir. İç aksanları yenilenmiş cihazlara 30’dan fazla test uygulanır ve %100 çalışıyor olduğunun garantisi alınır.

Elektronik cihaz alırken kargo ücreti ödeyecek miyim?
Satın alma sonrasında oluşan tüm kargo masrafları tarafımızdan karşılanmaktadır.

Elektronik cihazımı, bir son kullanıcıya ya da bayi yerine Göktuğ İletişim'e satayım?
Göktuğ İletişim olarak elektronik cihazınızı hızlı, kolay ve güvenli satmanızı sağlıyoruz.

12 ay garanti nedir?
Göktuğ İletişim’de satışa sunulan bütün elektronik cihazlar teknik, fiziki ve performans testlerinden geçmektedir. Satılan bütün cihazlar için kullanıcı hatası haricinde oluşabilecek bütün beklenmedik sorunlara i-Renovo olarak 12 ay garanti vermekteyiz.

Elektronik cihazımı ne kadar satın alacaksınız?
Fiyatlama, cihazınızın fiziksel değerlendirmesi ve performans testlerinden alacağı sonuçlarına bağlıdır.

  • Telefon Eksper Raporu İçin Bizimle İletişime Geçin
  • 0541 718 90 41
  • 0538 070 00 83