Sakarya Telefon Ekspertiz
Keşfetmek İçin Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Sakarya Telefon Ekspertiz

Sakarya Telefon Ekspertiz 2. el cihazların donanımsal ve yazılım testleri yapılarak eksper raporlu 2. el telefonların daha güvenilir bir şekilde satılmasına olanak sağlıyoruz.

Sakarya Telefon Ekspertiz

Sakarya Telefon Ekspertiz 2. el cihazların donanımsal ve yazılım testleri yapılarak eksper raporlu 2. el telefonların daha güvenilir bir şekilde satılmasına olanak sağlıyoruz. 2. El telefonlara olan güveni müşterilere kazandırmak amacıyla kurulan göktuğ iletişim 2. el telefonları profosyonel ekiplerimiz tarafından telefonların tüm parçaları ve yazılımları kontrol edilerek telefonun ekpert raporu hazırlanır.

GÜVENLİ KULLANIM İÇİN IMEI KAYDI GÖZDEN GEÇİRİLMİŞ,

IMEI sorgulama işlemi sayesinde cep telefonunuzun kim tarafında ve hangi sim kart ile kullanıldığı tespit edilebilmektedir. Telefonun kaybolması veya çalınması gibi durumlarda IMEI numarası sayesinde telefonunuz bloke edilebilecek ve yabancılar tarafından kullanılması engellenebilecektir. Çalınma yaşandığında telefonunuzun IMEI numarası ile hukuki makamlara yaptığınız başvuru sayesinde IMEI numaranız tüm GSM işletmecilerine gönderilecek ve bu numara sayesinde takip edilebilecektir. IMEI numarası, yurt dışından getirilen telefonların güvenilirliği ve kullanılabilirliğinin sorgulanması için de gereklidir.

CİHAZLARA EN İNCE DETAYINA KADAR 30'DAN FAZLA FONKSİYONEL TESTLERİ YAPILMIŞ,

2. El Telefon Cihazlarının tük kontrolleri uzman ekiplerimiz tarafından sağlamlığı kontrol edilmiş 2. El Telefonların satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Eksper, Akıllı Telefon alanında teknik bilgisi olan uzman ekiplerimiz tarafından incelenen ürünler. 2. el telefon ekspertiz ustaların teknik cihaz ve ekipmanlarla telefonların detaylı bir biçimde inceleyerek satışa sunmaktayız.

DIŞ GÖRÜNÜMLERİ BAŞTAN AŞAĞIYA İNCELENMİŞ,

Göktuğ iletişim olarak sakaryada acil telefon tamiri isteyen müşterilerimizin teknik destek isteklerini karşılamak amacıyla profosyenel ekiplerimizin tarafından incelenen müşteri ürünlerini 1 saat gibi kısa bir sürede marka farketmeksizin onarım işlemi yapılıp cihazın teslimatını sağlıyoruz. Telefon Ekspertiz Göktuğ İletişim müşterilerin satmak istediği 2. el cihazılarının yazılımsal ve donanımsal testleri yapılarak cihazlarını satışa çıkarmaktayız. telefon ekspertiz işlemleri profosyonel ekiplerimiz tarafından incelendikten sonra sağlamlık ve yazılımsal aşamalardan geçtikten sonra alım işlemi gerçekleştirilir.

GEREKLİ OLDUĞU DURUMDA ONARIMLARI VE BAKIMLARI YAPILMIŞ,

GÖKTUĞ İLETİŞİM OLARAK 2. EL AKILLI TELEFON, KULAKLIK, SAAT GİYİLEBİLİR AKSESURLAR GİBİ ÜRÜN ÇEŞİTLERİNİN PAZARLAMASINI YAPMAKTAYIZ. SATIŞINI YAPTIĞIMIZ 2.EL ÜRÜNLERİN PERFORMANS VE DONANIMSAL TESTLERİ KONTROL EDİLİP SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİYİZ.

TÜM FONKSİYONLARI %100 ÇALIŞIR HALE GETİRİLMİŞ CİHAZDIR.

Sıfır ürün kullanımının yanı sıra ikinci el ürün kullanımı da tüketiciler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Bu tercihlerin yapılmasını kolaylaştıran ekspertiz raporumuz sayesinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya ve kullanılacak ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olunmasına öncülük etmek istiyoruz.Göktuğ İletişim tarafından geliştirilen yazılım sayesinde ürünlerin satın alınmadan önce hangi uygulamalardan geçtiği, hangi parçaların değiştiği, nerede üretim yapıldığı gibi birçok detayı öğrenmek mümkün.

  • TELEFON: 05417189041
  • ADRES: ARABACI ALANI MAH FARUK BENLİ SOKAK NO:4 İÇ KAPI NO:103 SERİDİVAN / SAKARYA
  • E-MAİL: GKİLETİSİM@HOTMAİL.COM
  • TELEFON: 05417189041 - 05380700083
  • Sakarya Telefon Ekspertiz
01.