Sakarya eksperli apple telefonlar
Keşfetmek İçin Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Sakarya eksperli apple telefonlar

Göktuğ iletişim olarak ekperli apple telefon satışı yapmaktayız uzaman ekipler tarafından incelenen ürünler garantili bir şekilde satışa sunulmaktadır.

Sakarya eksperli apple telefonlar

Göktuğ iletişim olarak ekperli apple telefon satışı yapmaktayız uzaman ekipler tarafından incelenen ürünler garantili bir şekilde satışa sunulmaktadır. Son günlerde 2. el telefon piyasın da rağbet gören apple telefonları siz değerli müşterilerimize daha güvenilir donanımsal ve yazılımsal testlerden geçirilen appla telefonları garantili bir şekilde satışa sunuyoruz. 

Siz değerli müşterilerimiz 2022 yılında hayata soktuğumuz ekper kavramı bir çok insanın 2. el telefon alırken kandırıldığı ve garantisiz ürün aldığı için mağduriyetin giderilmesi adına hayata soktuğumuz ekperli telefon işine TUBITAK desteği ile hayata geçirmiş bulunmaktayız. 2. el telefonları profesyonel teknik destek personellerimiz ile akıllı telefonları donanımsal ve yazılımsal testlerden geçirerek akıllı telefonlara eksper raparo tutuyoruz ve garantili bir şekilde satışa sunuyor amacımız 100% müşteri memnuniyeti sağlamak ve ülke genelinde bilinirliğimizi arttırmaktır.

2. El Telefon Nasıl Satın Alırım?

Göktuğ iletişimi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın Almak istediğiniz cihazı satın almak için iletişim sayfasındaki adresimize bekleriz ayrıca telefon ile iletişime geçerek bizimle irtibata geçebiliriz. 

2. El Telefonumu Nasıl Satarım?

Kullanmakta olduğunuz 2. el apple telefonunuzu firmamıza getirerek yada whatsapp üzerinden telefon görsellerini ileterek fiyat teklifi iletiriz ve onayınız doğrultusunda kullanmakta olduğunuz telefonu uzman ekiplerimiz tarafından kontrolleri sağlandıktan sonra 2. el telefonunuzu sizden satın alarak işlemi tamamlıyoruz. Konuyla akalalı görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: ARABACI ALANI MAH FARUK BENLİ SOKAK NO:4 İÇ KAPI NO:103 SERİDİVAN / SAKARYA

Telefon & WhatsApp : 05417189041

E-Mail: GKİLETİSİM@HOTMAİL.COM

  • Telefon: 05417189041
  •  E-Mail: GKİLETİSİM@HOTMAİL.COM
  • Adres: ARABACI ALANI MAH FARUK BENLİ SOKAK NO:4 İÇ KAPI NO:103 SERİDİVAN / SAKARYA
01.