Sakarya Acil Telefon Servisi
Keşfetmek İçin Aşağı Kaydır
Anasayfaya Git

Sakarya Acil Telefon Servisi

Sakarya acil telefon servisi müşterilerimizin acil teknik destek istemeleri durumda cihazları 1 saat içerisinde tamir edilip müşterilerimize teslim edilir.

Sakarya Acil Telefon Servisi

Göktuğ iletişim olarak sakaryada acil telefon tamiri isteyen müşterilerimizin teknik destek isteklerini karşılamak amacıyla profosyenel ekiplerimizin tarafından incelenen müşteri ürünlerini 1 saat gibi kısa bir sürede marka farketmeksizin onarım işlemi yapılıp cihazın teslimatını sağlıyoruz. 

Telefon Ekspertiz

Göktuğ İletişim müşterilerin satmak istediği 2. el cihazılarının yazılımsal ve donanımsal testleri yapılarak cihazlarını satışa çıkarmaktayız. telefon ekspertiz işlemleri profosyonel ekiplerimiz tarafından incelendikten sonra sağlamlık ve yazılımsal aşamalardan geçtikten sonra alım işlemi gerçekleştirilir.

Telefon Ekspertiz Nedir?

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de cep telefonu pazarı büyük bir öneme sahip. Cep telefonu kullanıcıları, sıfır veya ikinci el cep telefonu satın alırken ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanmasını istiyor. Bu noktada özellikle ikinci el cep telefonu satın alımı yapılmadan önce cihaz ile ilgili detaylı bilgilerin kullanıcılar tarafından bilinmesi öncelik kazanıyor. Satın alınan ürün hakkında bilgi sahibi olmaya imkan tanıyan Göktuğ İletişi hayata geçirdiği cep telefonu ekspertiz raporu çözümü sayesinde tüketicilerin sorunsuz bir şekilde istedikleri ürüne sahip olmalarını sağlıyor.

  • TELEFON: 05417189041 - 05380700083
  • Sakarya Acil Telefon Servisi
01.